Pro Life zorgverzekering 2023
Inmiddels hebben alle Nederlandse zorgverzekeraars de premies voor 2023 bekend gemaakt. De algemene trend is dat de nominale premies zijn gestegen. In dit artikel krijgt u een update over de mogelijkheden voor uw zorgverzekering in 2023.
Ondersteund door onze visie hebben wij een aantal collectieve contracten gesloten met Pro Life, een christelijke zorgverzekeraar. De premies voor 2023 zijn bij Pro Life scherp in vergelijking met de meeste andere zorgverzekeraars. Daarnaast heeft Pro Life scherpe tarieven voor de aanvullende pakketten en een goede korting hierop als de zorgverzekering via Jabes Verzekeringen wordt afgesloten. Hierdoor komt Pro Life dit jaar als zeer concurrerend uit de bus. Bent u nog niet (via Jabes Verzekeringen) bij Pro Life verzekerd, bekijk meer informatie om via het voor u geldende collectief een vrijblijvende offerte aan te vragen. Ontdek wat u kunt besparen in 2023!
Tip
Als het financieel mogelijk is adviseren wij om te kiezen voor een jaarbetaling. Pro Life geeft dan namelijk een procent korting op het totale tarief. Gezien de huidige rente op spaargeld kan dat interessant zijn.
Budgetpolis
Vanaf 1 januari 2019 heeft Pro Life ook een zogenaamde Budgetpolis. Deze polis biedt alleen 100% dekking voor ziektekosten in door Pro Life gecontracteerde ziekenhuizen. In de overige ziekenhuizen wordt slechts maximaal 75% van de zorgkosten vergoed. Omdat de zorgkosten in een ziekenhuis erg hoog zijn, kan het dan erg duur worden om in een ziekenhuis waarmee Pro Life geen contract heeft te worden behandeld. Wij adviseren deze verzekering niet af te sluiten. Indien u toch overweegt per 1 januari 2023 de budgetpolis bij Pro Life af te sluiten, kijk dan op de website van Pro Life naar de lijst van gecontracteerde ziekenhuizen. De lijst wordt regelmatig bijgewerkt. Voor de gewone basiszorgverzekering, de Principepolis, heeft Pro Life wel met alle ziekenhuizen een contract afgesloten.
Andere zorgverzekeringen
Om aan zoveel mogelijk wensen van onze klanten tegemoet te komen, heeft Jabes Verzekeringen ook met Nationale Nederlanden en ASR collectieve contracten gesloten. Nationale Nederlanden biedt een zeer voordelige restitutiepolis (die biedt Pro Life niet meer) en een zorgverzekering bij ASR kan met name voor ondernemers voordelig zijn.
Indien u zich niet bij Pro Life wil verzekeren, een restitutiepolis wenst of ondernemer bent, neem dan contact op met ons kantoor. Wij kunnen dan de mogelijkheden en premies bij Nationale Nederlanden of ASR met u bespreken.
Foto: Daniele D’Andreti | Unsplash