Boek ‘Griepstuvers’ bevat 31 persoonlijke korte verhalen
Begin juni werd het boek ‘Griepstuvers’ gedrukt en bezorgd in Harderwijk. Het bevat 31 bijzondere gebeurtenissen met familie, vrienden, collega’s en anderen en dat geeft aanleiding tot mooie verhalen. ‘Het leven delen’ is belangrijk voor Jan Ties, mede-eigenaar van Jabes Verzekeringen, en dat lees je terug in het boekwerk.
De verbinding met de provincie Groningen maakt deel uit van Jan Ties’ leefwereld. Een aantal van de verhalen speelt zich hier dan ook af en twee ervan zijn in het Grunnings geschreven. Ook avonturen met vrienden en gebeurtenissen uit het kerkelijk leven komen voorbij in deze verhalenbundel. Op de cover prijkt een miniatuur Martinitoren, met daarvoor wat losse stuivers.
In het voorwoord schrijft Jan Ties: ‘Al deze verhalen zijn echt gebeurd, en het enige dat het boekje wil bieden is een moment van ontspanning voor de lezer, een moment van een glimlach of een frons, of een erkenning dat het vroeger niet altijd gemakkelijker was dan nu maar dat de humor toen wellicht iets meer op straat lag dan vandaag de dag.’
Het enige dat het boekje wil bieden is een moment van ontspanning voor de lezer.
Lieuwejan over het boekwerk: “Op levendige wijze neemt Jan Ties Sikkema de lezer mee naar de leuke en minder leuke dingen die hij heeft beleefd, soms al jaren geleden. Hij beschrijft karakters en gebeurtenissen als een meesterverteller. Je leest het, lacht vol herkenning of voelt de weemoed. Als Jan Ties vertelt, is het alsof je erbij staat. Een vermakelijke verzameling verhalen die iets met je doen!
Wil jij ook genieten van de waargebeurde gebeurtenissen? Vul dan het formulier hieronder in en ontvang het boekje. We horen graag wat je ervan vond.